Чи можливо почати заробляти з дому у 2024 році за високої конкуренції: варіанти прибуткових професій онлайн

Починаючи з 2020 року, коли багато людей перейшло на віддалений формат роботи, представленість різних професій в інтернеті стрімко зросла як у всьому світі, так і в Україні. На цьому тлі багатьом здається, що знайти своє місце під сонцем, працюючи дистанційно з дому, вже неможливо через величезну конкуренцію. Це поширена помилка. Наскільки безмежний інтернет, настільки і безмежно багато можливостей для роботи. Заробіток онлайн дуже різноманітний, але все ж таки є певні ніші, в яких зберігається великий попит на фахівців.

Чому варто працювати з дому?

Віддалений формат роботи, як і фріланс, має багато переваг та вигод для виконавців:

  • 77% людей зазначають, що робота в домашніх умовах підвищує їхню продуктивність.
  • 74% фахівців задоволені своєю роботою та прагнуть зберегти свою посаду.
  • 96% співробітників цінують те, що їм легше підтримувати баланс між особистим життям та роботою.

Ще один аргумент за віддалений формат — це те, що 56% компаній вважають за краще наймати співробітників саме на дистанційну роботу. Попри це можна з точністю сказати, що заробіток онлайн не тільки можливий, а ще й досить перспективний. Головне — вибрати та освоїти професію, яка буде вам цікава і при цьому потрібна на ринку праці.

ТОП способів заробляти онлайн

У 2024 році до списку професій, з якими можна працювати з дому та добре заробляти, увійшли такі:

  • SMM-спеціаліст. Він займається і розробкою контенту для соціальних мереж та просуванням акаунтів. Спеціаліст вибудовує роботу цілої команди, щоб розкрутити сторінку блогера, експерта, компанії.
  • Таргетолог. Цікава професія, що створює "прицільну" рекламу. До завдань таргетолога входить аналіз цільової аудиторії, її сегментування, розробка рекламних креативів під кожен сегмент, їх тестування, налаштування реклами, збирання даних про результати та, за необхідності, корекція стратегії.
  • Бухгалтер онлайн. Його послуги насамперед актуальні для ФОП. Хороший варіант для тих, хто має відповідну освіту та навички ведення бухгалтерського обліку.
  • Веб-дизайнер або графічний дизайнер. Перший створює дизайн сайтів і додатків - не просто красивий, а ще й функціональний і враховує досвід користувача. Другий малює різну графіку — логотипи, ілюстрації, анімації тощо.
  • Копірайтер. По суті, тут ключова навичка грамотно і зрозуміло писати. Але щоб тексти дійсно працювали, потрібно навчитися аналізувати ЦА, знати правила побудови структури для різних типів контенту, відшліфувати навички роботи з сервісами для оцінки якості тексту та ін. Копірайтінг, як заробіток онлайн, універсальний для більшості фрілансерів-початківців.
  • Тестувальник ПЗ. Професія, яка буде затребувана завжди, оскільки без тестування не випускається ринку жоден програмний продукт. Щоб увійти до професії, необхідно пройти навчання, т.к. у ній потрібно досить багато складних навичок. Відмінний варіант – Genius Space. Натомість і дохід відповідний.

Як альтернативу можна розглянути запуск свого онлайн-бізнесу та розвиток особистого бренду. При грамотному підході навіть у конкурентному середовищі ви зможете отримувати добрий дохід. В ідеалі проконсультуватися з фахівцем та найняти команду віддалених працівників, які візьмуть на себе просування та розвиток бізнесу.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті