BookОpt – перша інтернет-гуртівня в Україні

BookОpt – інтернет-гуртівня, яка понад 20 років доставляє ваші улюблені товари: книги, канцтовари, набори для творчості, товари для спорту та відпочинку, подарунки і сувеніри, екошопери та багато іншого.

40 працівників працюють щодня аби відвідувачі отримували якісну консультацію та вчасну доставку товару. Адже основний пріоритет нашої команди – це задоволені клієнти.  

Ми активно ведемо сторінки у соціальних мережах і маємо більше 60 000 підписників, кількість яких зростає щодня.

Складські приміщення розміром 1000 м² дозволяють зберігати таку кількість товарів, щоб клієнтам не довелося довго чекати на доставку, яка  відбувається в день замовлення. 

Цінова політика вас приємно здивує: ми пропонуємо всі товари за оптовими цінами. Книги у нас дешевші, ніж у видавництв.

На сайті гуртівні bookopt.com.ua є три типи ціни в залежності від суми кошика: 1) до 2000грн, 2) від 2000 до 5000 грн, 3) 5000 грн. Ця сума може складатися зі всього асортименту сайту.

У нас є чудова опція – спільні покупки, яку дуже люблять наші постійні клієнти. Щоб зробити спільну покупку покупці об'єднуються у групу для спільного замовлення на суму від 3000 грн, яка відповідає гуртовій ціні сайту bookopt.com.ua, і отримують товар за мінімальною ціною. Найцікавіше те, що кожен можете стати організатором чи учасником спільної покупки.

Гуртівня BookОpt завжди відкрита до співпраці. Ми залюбки розглянемо ваші пропозиції. Чекаємо на вас на нашому сайті bookopt.com.ua

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті