5 правил приймання Азитроміцину

Питання ефективного застосування антибактеріального препарату Азитроміцин є нагальним. Порушення правил його використання може призвести не тільки до відсутності бажаного результату, але і до культивування збудників захворювань, що будуть вже не чутливими до впливу препарату.

Ось тому варто ознайомитися з усією можливою інформацією про антибіотик Азитроміцин на https://apteka911.ua/ua/drugs/azitromitsin-d102. Медична інформаційна система «Аптека 9-1-1» не тільки цілодобово надає інформаційні послуги, за допомогою неї можна забронювати онлайн потрібні ліки в одній з аптек-партнерів. В інтернет-каталозі ви завжди знайдете актуальну вартість медикаменту. МІС apteka911 також надає промокоди, що дозволять заощадити під час оформлення замовлення.

Дотримуйтеся часу і кратності приймання

Між прийманнями Азитроміцину необхідно витримувати рівні проміжки часу – це допоможе підтримувати постійну концентрацію лікарського засобу в організмі. Якщо лікар рекомендував приймати препарат тричі на день, то кожне приймання повинно здійснюватися через 8 годин, якщо двічі – то через 12. Зазвичай курс лікування складає 5-7 днів, у деяких випадках він може складати 10-14 днів. У будь-якому разі тривалість курсу встановлюватиме лікар.

Пам’ятайте про безперервність курсу лікування

Навіть якщо ви відчуваєте суттєве поліпшення самопочуття після кількох днів приймання антибіотика, припиняти лікування не можна. Варто стежити і за ефектом – якщо ви не спостерігаєте поліпшення протягом двох днів, то треба повідомити про це лікарю – він скоригує призначення.

Правильно пийте Азитроміцин

Дотримуйтеся способу приймання, вказаного в інструкції. Таблетки необхідно ковтати повністю, можна запити їх негазованою водою, не дозволяється запивати:

  • кавою;
  • соками;
  • молоком;
  • молочнокислими напоями.

Пити таблетки необхідно за годину до або через 2 години після приймання їжі.

Дотримуйтесь спеціальної дієти

Під час лікування відмовтеся від смажених, копчених та жирних страв, не вживайте алкоголь та кислі фрукти.

Приймайте пробіотики

Порадьтеся з доктором щодо приймання пробіотиків – препаратів, що відновлюють природну мікрофлору кишківника. Вона у будь-якому разі буде пригнічена після приймання антибіотика.

Азитроміцин – це дієвий антибіотик. Щоб отримати максимальний ефект від його приймання, варто дотримуватися всіх п’яти правил.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті