Три альтернативні версії удару безпілотника по Кремлю

Враховуючи, що офіційний Київ уже заявив про непричетність України до нічної атаки на Кремль, то пропоную розглянути альтернативні версії того, що сталося.

По-перше, це може бути провокація Кремля, яка розрахована на те, щоб вплинути на іноземних партнерів України. Атака на адміністративну будівлю в Москві може використовуватися як аргумент не постачати Україні зброю великої дальності. Крім того, таким чином Кремль може намагатися виправдовувати свої раніше скоєні теракти так і майбутні.

Другий варіант, який не можна виключати, це диверсія з боку нелояльних до влади росіян. Чим слабше ставатиме влада в Росії, тим більше незадоволених все голосніше заявлятимуть про себе. Найрадикальніші з них можуть це робити за допомогою силових акцій, у тому числі подібних. Тому не виключено, що горіти в Росії з ініціативи місцевих жителів будуть не лише військкомати, а й інші структури, які становлять владу.

Третій варіант нічних подій – це атака на авторитет Путіна з боку однієї з так званих «веж Кремля». Про те, що серед російських політичних еліт є групи, які незадоволені Путіним і із задоволенням забрали б владу в свої руки, відомо давно. І такими діями як фізична атака Кремлівської площі вони провокують Путіна на реакцію і водночас показують, що «цар» не такий уже й всесильний. Тут слід розуміти, що, з одного боку, Путін не може чимось здивувати, хіба що дати команду завдати масового ракетного удару територією України, зокрема столичними адміністративними будівлями. Але ж українців такими актами агресії з боку Кремля вже не здивувати. Також подібний терор ніяк не впливає на ситуацію на фронті. Тому навіть незважаючи на можливі жертви серед населення, глобально така відповідь Кремля жодних суттєвих преференцій окупантам не принесе. У разі відсутності подібних дій у зв'язку з їхньою неефективністю, Кремль знову виглядатиме слабким в очах власного населення, а обмежиться їм доведеться лише твітами Медведєва про «необхідність ядерного удару», як це було після ситуації з Кримським мостом.

Загалом, у цій ситуації, для громадян України рекомендація може бути лише одна: не ігноруйте сигналу тривоги і донайте на ЗСУ!

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті