Три альтернативні версії удару безпілотника по Кремлю

Враховуючи, що офіційний Київ уже заявив про непричетність України до нічної атаки на Кремль, то пропоную розглянути альтернативні версії того, що сталося.

По-перше, це може бути провокація Кремля, яка розрахована на те, щоб вплинути на іноземних партнерів України. Атака на адміністративну будівлю в Москві може використовуватися як аргумент не постачати Україні зброю великої дальності. Крім того, таким чином Кремль може намагатися виправдовувати свої раніше скоєні теракти так і майбутні.

Другий варіант, який не можна виключати, це диверсія з боку нелояльних до влади росіян. Чим слабше ставатиме влада в Росії, тим більше незадоволених все голосніше заявлятимуть про себе. Найрадикальніші з них можуть це робити за допомогою силових акцій, у тому числі подібних. Тому не виключено, що горіти в Росії з ініціативи місцевих жителів будуть не лише військкомати, а й інші структури, які становлять владу.

Третій варіант нічних подій – це атака на авторитет Путіна з боку однієї з так званих «веж Кремля». Про те, що серед російських політичних еліт є групи, які незадоволені Путіним і із задоволенням забрали б владу в свої руки, відомо давно. І такими діями як фізична атака Кремлівської площі вони провокують Путіна на реакцію і водночас показують, що «цар» не такий уже й всесильний. Тут слід розуміти, що, з одного боку, Путін не може чимось здивувати, хіба що дати команду завдати масового ракетного удару територією України, зокрема столичними адміністративними будівлями. Але ж українців такими актами агресії з боку Кремля вже не здивувати. Також подібний терор ніяк не впливає на ситуацію на фронті. Тому навіть незважаючи на можливі жертви серед населення, глобально така відповідь Кремля жодних суттєвих преференцій окупантам не принесе. У разі відсутності подібних дій у зв'язку з їхньою неефективністю, Кремль знову виглядатиме слабким в очах власного населення, а обмежиться їм доведеться лише твітами Медведєва про «необхідність ядерного удару», як це було після ситуації з Кримським мостом.

Загалом, у цій ситуації, для громадян України рекомендація може бути лише одна: не ігноруйте сигналу тривоги і донайте на ЗСУ!

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті