Про українські ракети з дальністю 1500 км.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов зробив заяву про нову далекобійність українських ракет і дронів. 1500 кілометрів – це реальна, робоча відстань для ракети. Але до речі, і для дронів це не якась надхмарна дистанція – ті ж «Шахеди» літають на 2000 км. Технічний рівень людства дозволяє створювати озброєння як ракетні, так і безпілотні літаючі системи, які можуть покривати таку дистанцію. Це складно, але можливо.

Що стосується самої заяви Данилова, - не зовсім зрозуміло, це інформаційно-психологічна операція чи справді йдеться про якусь програму. Але тут немає жодної фантастики.

До речі, ракети діляться на крилаті, балістичні і так далі. У світі, у Росії зокрема, є ракети і з більшою дальністю дії – міжконтинентальні балістичні. Тобто 1500 км – це не проблема для ракети.

Ми вже бачили, і президент України заявляв, що 700 км для ураження цілі – це вже не межа. Це дуже важлива заява, бо можна згадати минулий рік. І якби тоді хтось сказав, що Україна має свою ракету або безпілотника, який може вражати ціль на дистанції хоча б 500 км, то військові покрутили б пальцем біля скроні і сказали б: «Тут зброя з Європи ніяк не приїде, які там ракети чи дрони на 700 кілометрів?». А сьогодні всі до цього ставляться спокійно – 700 км, то 700 км. Так само і з цією заявою Данилова. Скоро цифра у 1500 км мало кого здивує.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті