Після підриву Каховської ГЕС Україна має отримати більше зброї, а росія – більше санкцій

Підрив росіянами Каховської ГЕС - це черговий акт терору, який повторює радянську політику «випаленої землі». Цей теракт має консолідувати світ, якщо у цього світу ще залишилась душа та залишки людяності. Такі злочини проти людства та природи мають отримати гідну відповідь і це буде викликом, наскільки світ насправді цивілізований. Україна має отримати ще більше зброї, а росія має отримати ще більше санкцій.

Щодо участі росії в ООН та Радбезі - це іспит для самої Організації. У Статуті ООН відсутня процедура позбавлення постійного члена привілеїв та виключення його з ООН. Але у той же час, у Статуті ООН немає згадки про росію - там є лише СРСР, який припинив існувати та не передавав своїх повноважень росії. Саму росію ніколи до ООН не приймали і не надавали їй привілеїв постійного члена Радбезу.

Найменше, що ООН може зробити сьогодні - це відмовитись погоджувати повноваження російської делегації, що автоматично позбавить росію можливостей брати участь у роботі Організації. Такий випадок вже був у 1980-х з ПАР у часи Апартеїду. Думаю, сьогодні це найшвидший та найпростіший шлях прийняти дієві короткострокові рішення стосовно росії.

У той же час, необхідно дослухатись до посадовців ООН, які давно кажуть про необхідність реформувати Організацію, щоб вона знову стала дієвою і не нагадувала (за словами Зеленського) «супергероя на пенсії».

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті