Лукашенко чудово пам'ятає, чим закінчили Саддам Хуссейн та Муаммар Каддафі

Лукашенко чудово розуміє, що якщо росія програє і почнеться якийсь розвал у державі, якась смута чи нещадний бунт, то на нього чекатиме така сама доля як Каддафі чи Саддама Хуссейна. НАТО проведе операцію з демократизації Білорусі та повалення влади Лукашенка. Він також розуміє, що від успіху росії у цій війні залежатиме не просто майбутнє його режиму, а й особисто його виживання. Він чудово пам'ятає як закінчили Саддам Хуссейн та Каддафі: одного грюкнули у водопровідній трубі, другого взагалі повісили.

Будівництво сховища для ядерної зброї в Білорусі звичайно ж загрожує Україні, бо коли йде війна проти держави, яка має ядерну зброю, загроза її застосування завжди є. Просто шанси невеликі, вони такими залишаються. Просто треба розуміти, що якщо ви воюєте з державою-носієм ядерної зброї, то така небезпека залишається, хоч і не висока.

Щодо чуток, згідно з якими Китай нібито негласно заборонив застосовувати ядерну зброю, то це спекуляція. У нас немає жодних даних, тому немає сенсу спиратися на якісь чутки та домисли.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті