Лукашенко чудово пам'ятає, чим закінчили Саддам Хуссейн та Муаммар Каддафі

Лукашенко чудово розуміє, що якщо росія програє і почнеться якийсь розвал у державі, якась смута чи нещадний бунт, то на нього чекатиме така сама доля як Каддафі чи Саддама Хуссейна. НАТО проведе операцію з демократизації Білорусі та повалення влади Лукашенка. Він також розуміє, що від успіху росії у цій війні залежатиме не просто майбутнє його режиму, а й особисто його виживання. Він чудово пам'ятає як закінчили Саддам Хуссейн та Каддафі: одного грюкнули у водопровідній трубі, другого взагалі повісили.

Будівництво сховища для ядерної зброї в Білорусі звичайно ж загрожує Україні, бо коли йде війна проти держави, яка має ядерну зброю, загроза її застосування завжди є. Просто шанси невеликі, вони такими залишаються. Просто треба розуміти, що якщо ви воюєте з державою-носієм ядерної зброї, то така небезпека залишається, хоч і не висока.

Щодо чуток, згідно з якими Китай нібито негласно заборонив застосовувати ядерну зброю, то це спекуляція. У нас немає жодних даних, тому немає сенсу спиратися на якісь чутки та домисли.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті