Лукашенко чудово пам'ятає, чим закінчили Саддам Хуссейн та Муаммар Каддафі

Лукашенко чудово розуміє, що якщо росія програє і почнеться якийсь розвал у державі, якась смута чи нещадний бунт, то на нього чекатиме така сама доля як Каддафі чи Саддама Хуссейна. НАТО проведе операцію з демократизації Білорусі та повалення влади Лукашенка. Він також розуміє, що від успіху росії у цій війні залежатиме не просто майбутнє його режиму, а й особисто його виживання. Він чудово пам'ятає як закінчили Саддам Хуссейн та Каддафі: одного грюкнули у водопровідній трубі, другого взагалі повісили.

Будівництво сховища для ядерної зброї в Білорусі звичайно ж загрожує Україні, бо коли йде війна проти держави, яка має ядерну зброю, загроза її застосування завжди є. Просто шанси невеликі, вони такими залишаються. Просто треба розуміти, що якщо ви воюєте з державою-носієм ядерної зброї, то така небезпека залишається, хоч і не висока.

Щодо чуток, згідно з якими Китай нібито негласно заборонив застосовувати ядерну зброю, то це спекуляція. У нас немає жодних даних, тому немає сенсу спиратися на якісь чутки та домисли.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті