Корінні «вагнерівці» на голову сильніші за будь-який кадровий підрозділ ЗС РФ

Рейди Російського добровольчого корпусу та «Легіону Свобода Росії» оцінюю позитивно. У глобальному значенні горить Росія, а не Україна. Це добре, так і має бути, адже це логіка війни. Завжди треба намагатися перемістити війну на територію ворога, щоб горіла їхня територія. І дуже проста арифметика: «Тюльпан», який було знищено під час цього рейду, не доїде до України та не завдасть шкоди.

У той же час Пригожин заявляє про відведення групи «Вагнер» з Бахмута, але я не хотів би коментувати військову ситуацію там, є командування на місцях, їм набагато видніше. Якщо говорити про заміну групи "Вагнера" на кадрові частини ЗС РФ, то тут потрібно розділяти вагнерівців. Зеки – це зеки, з їхньою військовою майстерністю все зрозуміло, тут навіть нема чого обговорювати. А якщо «вагнерівці» саме корінні, з досвідом бойових дій в Африці, так звані «дикі гуси» на жаргоні найманців, то вони на голову вищі за будь-який кадровий російський підрозділ.

Але їх дуже мало, десь кілька тисяч людей, та й те, більша частина з них перебуває десь у Сирії чи Африці. Їх не набереться навіть десятка тисяч. На тлі всієї російсько-української війни це навіть не крапля в морі. Це крапля всередині краплі.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті