Звинувачувана у воєнних злочинах російська чиновниця виступила перед Радбезом ООН

Уповноважена з прав дитини росії Марія Львова-Бєлова 5 квітня на засіданні Ради безпеки ООН заявила, що Москва координує з міжнародними організаціями питання повернення вивезених у РФ українських дітей до їхніх родин. Про це повідомляє "Радіо Свобода"

Росія, яка цього місяця головує в Раді безпеки, скликала засідання, щоб дати Львовій-Бєловій можливість виступити по відеозв’язку.

Посли США, Великої Британії, Албанії, Мальти залишили зустріч. Напередодні Велика Британія заблокувала інтернет-трансляцію цього засідання. До неї приєдналися США.

Посол США в ООН Лінда Томас-Ґрінфілд заявила журналістам, що завдяки блокуванню трансляції у Львової-Бєлової не було "міжнародної трибуни для поширення дезінформації і захисту жахливих дій, які відбуваються в Україні".

Нагадаємо, минулого місяця Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт Львової-Бєлової і президента росії путіна, звинувативши їх у воєнних злочинах у зв’язку з незаконною депортацією українських дітей.

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті