"Звалюють люди на паніці вже": дружина окупанта розповідає про панічні настрої й евакуацію з Бєлгородської області (перехоплення)

Цивільне населення окремих регіонів Бєлгородської області РФ у паніці евакуюється. Про це йдеться у телефонній розмові окупанта з дружиною, перехоплення якої опублікувало головне управління розвдки (ГУР) Міноборони україни в Телеграм 14 березня. 

"Запитують, хто евакуюється і куди... Звалюють люди на паніці вже", - каже жінка.

Раніше було опубліковано перехоплення, яке підтверджує, що в Бєлгородській області росіяни знімають з автівок "Z-символіку".

Як повідомлялося, РДК, легіон "Свобода Росії" і "Сибірський батальйон" виступили зі спільним зверненням до губернаторів Курської та Бєлгородської областей.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті