ЗСУ знищили штаб з російськими офіцерами на Запоріжжі

Штаб окупантів разом із офіцерським складом російської армії знищили Сили оборони в окупованому Токмаку Запорізької області. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі телемарафону 30 листопада. 

За його словами, ліквідація ворога у місті відбувається вже протягом двох днів. Так, 28 листопада в окупантів було знищено цілий штаб. 

"Вибух стався у штабі під час наради окупантів. Щонайменше 14 загиблих, серед яких велика кількість офіцерів”, - сказав Федоров.

Він зазначив, що штаб рашисти навмисно розташували на території дитсадка, щоб прикриватися дітьми і мирним населенням. 

Як повідомлялося, 28 листопада в окупованому Токмаку пролунали вибухи й зникло світло.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті