В окупованому Токмаку пролунали вибухи й зникло світло

Гучні вибухи пролунали в окупованому російськими військами Токмаку Запорізької області 28 листопада. Про це повідомили місцеві Телеграм-канали.

Повідомлення про вибухи почали з'явилися в соцмережі близько 08:20. За даними пабліків, було три "прильоти", а в напрямку міста зафіксовано рух санітарного транспорту.

Міський голова Мелітополя Іван Федоров підтвердив інформацію про вибухи, які пролунали в окупованому Токмаку.

"Мешканці повідомляють про гучні вибухи, які чуло все місто. За кілька хвилин до цього зникло електропостачання", - написав він у Телеграмі.

Як повідомлялося, рашисти використовують мешканців Токмака, як "живий щит", розселяючись у багатоповерхівках.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті