ЗСУ знищили ще три десятки одиниць ворожої бронетехніки та 640 російських військових

Українські захисники ліквідували більше ніж 600 російських окупантів на різних ділянках фронту за минулу добу. Такі дані оприлюднив у Фейсбуці Генеральний штаб ЗСУ.

Так, загальні бойові втрати противника на ранок 26 серпня становлять вже близько 260 270 осіб, з яких 640 знищено протягом доби.

Крім того, за один день росіяни втратили 12 танків, 18 бойових броньованих машин, 33 одиниці автомобільної техніки та автоцистерн і дві одиниці спеціальної техніки.

Також змінилися втрати ворожих артилерійських систем – їх стало на 18 меньше, лишилися окупанти й двох засобів протиповітряної оборони та стількох ж ракет, втратили 11 безпілотників оперативно-тактичного рівня.

Як повідомлялося, в Україні ліквідували російського полковника, який командував казанським полком.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Всі статті