ЗСУ знищили ще понад 500 російських загарбників, уразили 48 артсистем і 15 танків

Підрозділи Збройних Сил України знищили 510 російських загарбників за попередню добу. Про це повідомив Генеральний Штаб ЗСУ вранці 2 жовтня.

Ворог також зазнав на полі бою масштабних втрат військової техніки. Серед добових технічних втрат росіян – дев’ять бойових броньованих машин, 15 танків, 48 артилерійських систем, по три засоби ППО та РСЗВ, 18 безпілотників оперативно-тактичного рівня.

Також Сили оборони уразили 26 автомобілів із цистернами та п’ять одиниць спецтехніки противника.

Як повідомлялося, сили ППО знищили в ніч на 1 жовтня 16 російських "Шахедів".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті