ЗСУ вперше захопили ворожий "танк-черепаху" і взяли в полон російських танкістів

Військовослужбовці 22 окремої механізованої бригади захопили на краматорському напрямку в районі Кліщіївки російський "танк-черепаху", а також узяли в полон його екіпаж. Як повідомляє офіційний телеграм-канал оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця", це перший відомий такий випадок.

"Завдяки підрозділу безпілотних систем було виявлено ворожий танк у районі села Кліщіївка. Застосувавши БпАК по танку було здійснено скиди. Уражений танк і дезорієнтований екіпаж противника, намагаючись утекти, втратив будь-яку можливість віднайти вірний напрямок для повернення до своїх позицій. Завдяки артилерії бригади танк було зупинено на одному з рубежів, і вже піхотинці з механізованого батальйону взяли в полон екіпаж разом із танком", - ідеться в повідомленні.

Військові зазначають, що під час переговорів з екіпажем механік-водій сховався всередині разом із гранатою і намагався підірвати танк, проте українські піхотинці "знайшли вагомі аргументи для переконання, що краще жити, ніж померти".

Як повідомлялося, РДК взяв у полон понад два десятки російських військових

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті