ЗСУ вдалося стабілізувати ситуацію в Бахмуті – Череватий

Збройнім силам України вдалося стабілізувати ситуацію в районі Бахмута. Про це повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону 26 березня.

"Вчора було по всьому Бахмутському фронту 18 штурмів, сьогодні було 17. До того було від 35 до 50 і більше. Проте це потребує детальнішої верифікації, аналізу. Можливо, це у ворога йде маневр резервами їхніми. Вогонь поки що він веде такий же щільний по Бахмутському напрямку - 268 обстрілів було всього", - сказав Череватий.

Він зазначив, що протягом минулої доби ЗСУ на Бахмутському напрямку знищили танк, декілька одиниць артилерії, два безпілотники, ротний командно-спостережний пункт та 10 польових складів боєкомплектів ворога.

Разом з тим, за словами речника Східного угруповання військ ЗСУ, на лимансько-куп'янському напрямку ворог активізував артилерію, тому обстріли там не припиняються.

"Ми не дали ворогу ніде прорвати нашу оборону, не дали йому досягнути якогось значного успіху у стратегічній наступальній операції", - додав Сергій Череватий.

Як повідомлялося раніше, українські прикордонники показали, як виглядає зараз Бахмут.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті