ЗСУ вдалося стабілізувати ситуацію в Бахмуті – Череватий

Збройнім силам України вдалося стабілізувати ситуацію в районі Бахмута. Про це повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону 26 березня.

"Вчора було по всьому Бахмутському фронту 18 штурмів, сьогодні було 17. До того було від 35 до 50 і більше. Проте це потребує детальнішої верифікації, аналізу. Можливо, це у ворога йде маневр резервами їхніми. Вогонь поки що він веде такий же щільний по Бахмутському напрямку - 268 обстрілів було всього", - сказав Череватий.

Він зазначив, що протягом минулої доби ЗСУ на Бахмутському напрямку знищили танк, декілька одиниць артилерії, два безпілотники, ротний командно-спостережний пункт та 10 польових складів боєкомплектів ворога.

Разом з тим, за словами речника Східного угруповання військ ЗСУ, на лимансько-куп'янському напрямку ворог активізував артилерію, тому обстріли там не припиняються.

"Ми не дали ворогу ніде прорвати нашу оборону, не дали йому досягнути якогось значного успіху у стратегічній наступальній операції", - додав Сергій Череватий.

Як повідомлялося раніше, українські прикордонники показали, як виглядає зараз Бахмут.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті