ЗСУ тестують БПЛА зі штучним інтелектом, які надала Велика Британія

Деякі українські підрозділи тестують на фронті пілотні проєкти дронів зі штучним інтелектом, які, ймовірно, надала Велика Британія. Про це заявив заступник головнокомандувача ЗСУ полковник Вадим Сухаревський , повідомляє "Суспільне".

Зазначається, що Сухаревський підтвердив інформацію щодо передачі дронів від Британії та додав, що деякі підрозділи вже тестують такі безпілотники зі штучним інтелектом.

"Такі намагання є, системи є. Я хочу сказати, що це дуже складний процес в плані реалізації і втілення в життя - застосування цих дронів саме на фронті, при бойовому застосуванні", - сказав він.

Крім цього він додав, що під час роботи виникли нюанси - потрібно навчитися відрізняти реальне зображення від того, що створив ШІ. 

"Наприклад, як ми відрізняємо картинку ШІ від реальної? За кількістю "пальців". Ось як раз ця кількість "пальців" на картинці - це і є тим моментом, який нам потрібно буде втілювати в життя саме на полі бою", - зазначив Сухаревський.

Як повідомлялося, Велика Британія замовить тисячі FPV-дронів для України, в тому числі від британських виробників

Нагадаємо, Канада передасть Україні понад 800 безпілотників. 

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті