Створили нові лінії оборони: в розвідці Естонії припустили, що ЗСУ можуть відійти від Бахмуту

Захист Бахмута дозволив Силам оборони створити нові оборонні лінії, тож українські захисники можуть відійти від міста. Про це 3 лютого повідомляє ERR із посиланням на голову розвідувального центру Сил оборони Естонії, полковника Марго Гросберг.

"Той факт, що українські Збройні сили утримали місто, дав їм можливість створити тилову лінію оборони, так би мовити, захистити подальші райони, такі населені пункти, як Краматорськ та Слов'янськ", - заявив він.

При цьому Гросберг зазначив, що хоч нині ЗСУ утримують Бахмут, зараз у місті відрізані дороги на півночі, сході та півдні. Єдиним виходом із міста зараз залишається західна дорога.

"В результаті можливий вихід українців з Бахмута в найближчі кілька тижнів, можливо, в найближчі кілька днів. Все залежить від рівня готовності нових оборонних рубежів. У якийсь момент безглуздо витрачатиме ресурси на утримання міста", - додав Гросберг.

Водночас Бахмут залишається головною метою російських військових. І хоча перехід Бахмута під контроль росії не призведе до стратегічних змін на фронті, але це буде психологічна, моральна та інформаційна перемога ворога.

"Досягнення успіху та будь-яка наступальна активність, очевидно, вкрай важливі для збройних сил РФ. Їм необхідно досягти успіху на якихось напрямках, зробити прорив і показати якісь перемоги", - додав він.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що здавати Бахмут ніхто не буде.

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті