ЗСУ на Таврійському напрямку знищили 34 одиниці техніки РФ та 3 склади боєприпасів

ЗСУ на Таврійському напрямі продовжують завдавати шкоди в живій силі і техніці російських окупантів, за добу на цій ділянці фронту бійці ліквідували, поранили і взяли в полон понад 300 загарбників. Про це у Телеграм повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ.генерал Олександр Тарнавський. 

"На Таврійському напрямку продовжується робота Сил оборони. Артилерійські підрозділи нашої армії за добу виконали 1620 вогневих завдань", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за останню добу в цьому районі втрати російської армії вбитими, пораненими та полоненими склали 301 особа, з яких загиблі – 99, поранені – 190, полонені – 12 ворожих солдатів.

Також Сили оборони знищили 34 одиниці військової техніки військ РФ, у т.ч. 5 танків, 8 ББМ, 5 артилерійських систем та мінометів, 2 РСЗВ, 1 ППО, 2 БпЛА, 8 одиниць автомобільної техніки, 3 одиниці спеціальної техніки.

Крім того, військові ЗСУ знищили 3 склади ворожих боєприпасів.

Нагадаємо, в ЗСУ підтвердили знищення командного пункту ворога у Юр’ївці. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті