Уражено 100+ живої сили: в ЗСУ підтвердили знищення командного пункту ворога у Юр’ївці, відомі подробиці

Знищення командного пункту окупантів у Юр’ївці на азовському узбережжі Донеччини 14 серпня підтвердили в ЗСУ, пише Телеграм-канал "СтратКом ЗСУ".

"Близько 11:00 Силами оборони України було уражено командний пункт російських військ в селі Юр’ївка, що неподалік тимчасово окупованого Маріуполя", – сказано в повідомленні.

Радник міського голови Маріуполя петро Андрющенко розказав подробиці ситуації у своєму Телеграм-каналі.

"Перше влучання по території стадіону "Хвилі" (табір, де базувались окупанти. – "ОстроВ"). На території стадіону окупантами було облаштовано ремонтну базу після попередньої юр’ївської "бавовни". Друге влучання безпосередньо по казармах", – написав Андрющенко.

Він зазначив, що трупи ще вивозили станом на 16:57, місце досі оточено, в Маріуполь вже привезли з Юр’ївки 50 важкопоранених окупантів.

"Два з них вже пішли в стан "хороший русский", інші мають всі шансу до ранку також потрапити на палубу крейсеру "Москва", – написав Андрющенко.

Він також зазначив, що в Мангуші пораненими з Юр’ївки заповнене хірургічне відділення, основна хвиля евакуації поранених – у Донецьк.

"За кількістю автобусів загалом можна казати про ураження 100+ живої сили", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в окупованій Юр’ївці на азовському узбережжі Донеччини два "прильоти" по табору ворога: ліквідованих і поранених рахують на десятки.

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті