ЗСУ ліквідували ще 770 окупантів, ЗРК "Панцир" та поцілили у два ворожі склади боєприпасів

Сили оборони ліквідували за добу 770 російських окупантів, а загальна кількість втрат армії РФ з початку вторгнення досягла 332 810 осіб. Про це повідомив Генштаб ЗСУ вранці 4 грудня.

Ворог також зазнав на полі бою чимало втрат у військовій техніці та озброєнні. Зокрема, окупанти лишилися десятьох танків і бронемашини, 12 артилерійських систем, 22 безпілотників, 19 автомобілів і цистерн з ППМ, а також одиниці спецтехніки.

За даними Генштабу, українські військові також уразили два склади боєприпасів противника, поцілили по важкій вогнеметній системі залпового вогню та зенітному ракетно-гарматному комплексу "Панцир".

Як повідомлялося, протягом минулої доби на фронті відбулося 68 бойових зіткнень.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті