ЗСУ ліквідували ще 770 окупантів, ЗРК "Панцир" та поцілили у два ворожі склади боєприпасів

Сили оборони ліквідували за добу 770 російських окупантів, а загальна кількість втрат армії РФ з початку вторгнення досягла 332 810 осіб. Про це повідомив Генштаб ЗСУ вранці 4 грудня.

Ворог також зазнав на полі бою чимало втрат у військовій техніці та озброєнні. Зокрема, окупанти лишилися десятьох танків і бронемашини, 12 артилерійських систем, 22 безпілотників, 19 автомобілів і цистерн з ППМ, а також одиниці спецтехніки.

За даними Генштабу, українські військові також уразили два склади боєприпасів противника, поцілили по важкій вогнеметній системі залпового вогню та зенітному ракетно-гарматному комплексу "Панцир".

Як повідомлялося, протягом минулої доби на фронті відбулося 68 бойових зіткнень.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті