ЗСУ контролюють близько 60% Вовчанська на Харківщині - ОВА

Українські підрозділи контролюють близько 60% міста Вовчанськ на Харківщині, де російські війська зосередили один із напрямків свого наступу.. Про це 20 травня повідомив заступник очільника Харківської ОВА Роман Семенуха в ефірі телемарафону.

За його словами, росіяни продовжують штурми міста на його лівому та правому флангах, а також намагаються наступати біля Липців.

Тим часом голова ОВА Олег Синєгубов повідомив у Телеграм, що ситуацію на Вовчанському напрямку стабілізували. У самому місті тривають бої, а лінія фронту проходить фактично по річці Вовча.

"Можна зробити висновок, що план щодо швидкого захоплення території півночі нашої області у ворога не вдався завдяки ефективним діям наших військових", — зазначив Синєгубов.

Нагадаємо, у Інституті вивчення війни (ISW) заявили, що мета росіян - підійти до зони дії ствольної артилерії у напрямку Харкова.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті