ЗСУ близькі до великого успіху на фронті - розвідка Естонії

Збройні сили України незабаром можуть розраховувати на великий успіх на фронті. Про це 14 липня повідомляє видання ERR із посиланням на главу розвідувального центру Сил оборони Естонії полковника Марго Гросберга.

"Усе свідчить про те, що українці близькі до великого успіху", - заявив він.

Йдеться про знищення командних пунктів і логістичних центрів точковими ударами. Усе це робиться, щоб скувати російські частини на вузьких ділянках і знайти слабкі місця для прориву.

Зокрема, Гросберг нагадав про успіхи ЗСУ під Бахмутом. Звільнення ключових ділянок місцевості на півночі та півдні від міста дає змогу вести артилерійський обстріл і контролювати дороги, що ведуть до Бахмута.

"У якийсь момент це має призвести до більшого успіху", - зазначив полковник.

Згадав Гросберг і успіхи Сил оборони на південному напрямку. Йдеться як про звільнення значної території, так і про знищення ключових об'єктів і вищих офіцерів російської армії.

Полковник нагадав про удар по готелю в Бердянську, внаслідок якого було вбито заступника командувача Південного військового округу російського генерал-лейтенанта Олега Цокова.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сили оборони за тиждень просунулися на 1700 метрів на Мелітопольському напрямку.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Всі статті