Зруйнувати, а потім "напиляти" на "відновленні". За рік Москва витратила на захоплені території України трильйони рублів

Москва за рік витратила на окуповані території України стільки ж, скільки заробляють 28 "старих" регіонів. Такі підрахунки на основі офіційних даних зробили російські опозиційні телеграм-канали.

"Витрати федерального центру виявилися вчетверо з гаком більшими за ті, про які було відомо, - 1,7 трлн рублів, проговорився на зустрічі з Путіним глава Росфінмоніторингу Юрій Чиханчин", - держтаємницю без задніх думок виклали прямо на сайті Кремля, звернуло увагу "Агентство".

Телеграм-канал "ЧТД" зазначає, що суми, що спускаються росією на "відновлення" регіонів, зруйнованих самою ж росією, виявилися більшими, ніж усі витрати федерального бюджету на охорону здоров'я або освіту.

"На окупованих територіях, якщо вірити росстату, живуть лише 3,2 млн осіб. А у 28 "старих" регіонах, сукупні бюджети яких дорівнюють витратам Москви на "відновлення" захоплених земель, мешкають 16,5 млн осіб. Тобто в "нові території" в розрахунку на одного жителя Москва вкладає аж у п'ять із гаком разів більше грошей, ніж у "старі"", - йдеться в повідомленні.

"Стає зрозумілою справжня мета СВО - все зруйнувати, а потім напиляти трильйони на "відновленні"", - резюмували в пабліках.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті