Зросла кількість жертв удару по школі у Ромнах: рятувальники деблокували тіла директора, його заступника, секретаря й бібліотекаря

Кількість жертв російського удару по школі у Ромнах зросла до 4 осіб, повідомив очільник МВС України Ігор Клименко у своєму Телеграм-каналі 23 серпня.

"Рятувальники ДСНС деблокували тіла директора школи, заступника директора, секретаря та бібліотекаря, – сказано в повідомленні. – Операція з розбору завалів завершена".

Зазначається, що також поранення отримали 4 місцевих мешканців, які в момент прильоту проходили повз навчальний заклад.

"На фото серед руїн школи – вцілілий вхід до укриття. На жаль, люди не спустилися під час тривоги в безпечне місце" – пише Клименко.

Раніше повідомлялось, що на Сумщині через російський удар по школі загинули двоє вчителів, ще двох шукають під завалами.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті