"Зробили все, і навіть більше". Командир Третьої штурмової Білецький подякував захисникам Авдіївки

Захисники Авдіївки в умовах тотальної кількісної переваги росіян у живій силі, техніці та снарядах зробили все - і навіть більше. Про це заявив командир Третьої окремої штурмової бригади Андрій Білецький у Телеграм 17 лютого.

"Дякую бійцям за гідний бій, який дали ворогу в Авдіївці, в умовах тотальної кількісної переваги росіян у живій силі, в техніці, у снарядах. Зробили все, і навіть більше. Дякую за стійкість кожному", - зазначив Білецький.

Він наголосив, що українські захисники відходять на підготовлені позиції, щоб повернутися і завдати ще сильнішого удару..

"Дякую командуванню за виважене рішення. Бій триває", - підсумував командир Третьої окремої штурмової бригади.

Як повідомлялся, підрозділи ЗСУ вийшли з Авдіївки на заздалегідь підготовлені позиції.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті