Зрадники України на окупованій частині Херсонщини намагаються перевестися на роботу у РФ, однак отримують масові відмови

Зрадники України на окупованій частині Херсонської області намагаються перевестися на роботу у РФ, однак  отримують масові відмови. Про це у Facebook повідомив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський. 

"Працівники окупаційних органів влади, які росія створила на тимчасово окупованій території Херсонської області, останні тижні все частіше намагаються перевестися на роботу на територію росії. І отримують масові відмови, незважаючи на наявність паспортів росії і яскраво виражену проросійську позицію. До багатьох із них тільки зараз стало доходити, що вони нікому не потрібні. Вірніше, вони потрібні тут і зараз, поки потрібні були корисні ідіоти, з яких треба було зліпити апарат управління. А далі – все", - написав Соболевський.

Він порадив зрадникам, або чекати на деокупацію та відповідальність за зраду, або "валіть на болота і там намагайтеся влаштувати своє жалюгідне життя".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.04.2026
12:00

«Зеленському в Угорщині обміняли шило на мило». Російські ЗМІ про Україну

«Тиса» виступає проти членства України в ЄС і поставок зброї ЗСУ, а її лідер і майбутній прем'єр Угорщини Петер Мадяр критикує Київ за дискримінацію угорської меншини в Закарпатті так само жорстко, як Орбан.
Луганськ
15.04.2026
10:00

«Чим ми сьогоднішні відрізняємося від вас». Луганський щоденник

Ілюзія, з якою дуже солодко жити. Що прийде Україна, що все вирішиться, легко і швидко – борги будуть списані, спадкоємці визнані, угоди дозволені, а колишні анульовані, і далі за списком бажань… Багато хто вірить у це,  як з одного, так і з іншого...
Луганськ
13.04.2026
16:00

"За словом релокований нічого не стоїть": як (не)прийняті політичні рішення впливають на громади без територій

...Про жодне місцеве самоврядування на Луганщині ми вже не говоримо. У нас немає жодної ради, місцеве самоврядування на Луганщині поставлене на паузу. І ще важливо те, що зараз в Україні немає жодної військово-цивільної адміністрації.
Всі статті