Зрадник Сальдо повідомив про плани путіна захопити Херсон, Миколаїв, Одесу та Ізмаїл

Призначений Кремлем "главою" окупованої частини Херсонщини Володимир Сальдо заявив, що рашисти не розлучилися з планами повторно захопити Херсон та інші міста України. Про це він сказав на з'їзді партії "Единая Россия" 28 листопада.

За його словами, про захоплення українських міст він говорив у путіним і з російськими військовими.

"Ми все зробимо, щоб повернутися в Херсон. Я розмовляв у п'ятницю з верховним головнокомандувачем, з військовими - всі рішуче налаштовані повернутися в Херсон. Ми звільнимо нашу землю. Далі буде Миколаїв, Одеса та Ізмаїл", - сказав зрадник.

Як повідомлялося, Малиновський районний суд м. Одеси визнав так званого "губернатора Херсонської області" Володимира Сальдо винним у державній зраді в умовах воєнного стану.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті