Зрадник Ходаковський змирився, що програш РФ у війні стане її остаточною поразкою. Погрожує "натиснути на кнопку"

Колишній глава "Альфи" СБУ в Донецькій області, а нині заступник голови Росгвардіі в "ДНР" Олександр Ходаковський проаналізував відмінності нинішньої РФ від Російської імперії часів Кримської війни і Японської війни і визнав технологічну відсталість путінської держави і обмежений демографічний ресурс. Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

На його думку, після поразок у цих війнах Російська імперія могла відновитися й оговтатися: "Спрощено було б казати, що це стало можливим тільки завдяки зростанню нашого потенціалу - обставини зовнішньої політики теж сприяли нам, поки знову не змінилися не на нашу користь. Після Японської війни ми пережили сплеск, і в Німецьку війну увійшли з міцнішою економікою, яка дала нам змогу адаптуватися до затяжної війни і наростити темпи військового виробництва до необхідного рівня".

Однак зараз, на думку Ходаковського, програш Росії буде її остаточною поразкою: "Чому зараз не так, як тоді? Чому ми не маємо права не перемогти? Тому що, якщо не вдаватися в деталі, а спертися тільки на базові причини - ця війна остання. Тоді ми мали зростання населення, яке компенсувало втрати. Тоді в галузі технологій ми мали шанси скласти гідну конкуренцію нашим супротивникам, а попереду було ще багато нереалізованих можливостей - у космос ми полетіли першими".

"Зараз не так. Зараз ми не примножуємося, а витрачений ресурс буде непоправним без демографічної революції. І навіть якщо ми щось придумаємо технологічно проривного - без зростання російського населення нам це не сильно допоможе. Наступну війну ми вже не потягнемо, і тоді нам залишиться тільки натиснути на кнопку...", - погрожує зрадник.

Як повідомлялося, в лютому середньодобова кількість російських втрат була найвищою з початку війни.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті