Зрадник Ходаковський змирився, що програш РФ у війні стане її остаточною поразкою. Погрожує "натиснути на кнопку"

Колишній глава "Альфи" СБУ в Донецькій області, а нині заступник голови Росгвардіі в "ДНР" Олександр Ходаковський проаналізував відмінності нинішньої РФ від Російської імперії часів Кримської війни і Японської війни і визнав технологічну відсталість путінської держави і обмежений демографічний ресурс. Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

На його думку, після поразок у цих війнах Російська імперія могла відновитися й оговтатися: "Спрощено було б казати, що це стало можливим тільки завдяки зростанню нашого потенціалу - обставини зовнішньої політики теж сприяли нам, поки знову не змінилися не на нашу користь. Після Японської війни ми пережили сплеск, і в Німецьку війну увійшли з міцнішою економікою, яка дала нам змогу адаптуватися до затяжної війни і наростити темпи військового виробництва до необхідного рівня".

Однак зараз, на думку Ходаковського, програш Росії буде її остаточною поразкою: "Чому зараз не так, як тоді? Чому ми не маємо права не перемогти? Тому що, якщо не вдаватися в деталі, а спертися тільки на базові причини - ця війна остання. Тоді ми мали зростання населення, яке компенсувало втрати. Тоді в галузі технологій ми мали шанси скласти гідну конкуренцію нашим супротивникам, а попереду було ще багато нереалізованих можливостей - у космос ми полетіли першими".

"Зараз не так. Зараз ми не примножуємося, а витрачений ресурс буде непоправним без демографічної революції. І навіть якщо ми щось придумаємо технологічно проривного - без зростання російського населення нам це не сильно допоможе. Наступну війну ми вже не потягнемо, і тоді нам залишиться тільки натиснути на кнопку...", - погрожує зрадник.

Як повідомлялося, в лютому середньодобова кількість російських втрат була найвищою з початку війни.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті