Зрадник Ходаковський визнав, що "ДНР" від самого початку була квазі-державою, де "сильні люди" влаштовували розбірки за допомогою танків і "Градів"

Бойовик Олександр Ходаковський фактично визнав, що "ДНР" від самого початку була квазі-державою. Це випливає з його повідомлення в Телеграм.

"У чотирнадцятому (році - "ОстроВ") я... бачив, як сильні люди робили суспільство заручником своєї сили", - пише він.

"У той час суперечки між сильними людьми вирішувалися не за допомогою позовів до арбітражного суду - за допомогою танків і "Градів". І очманіле від того, що відбувається, суспільство не знало, що принесе йому завтрашній день", - характеризує Ходаковський режим, що встановився на непідконтрольній території Донецької області.

За словами колишнього офіцера СБУ, він, "будучи квазі-міністром держбезпеки, з таким самим квазі- на той момент міністром МВС у міру сил намагався повернути баланс і встановити в навколишньому просторі хоча б видимість системи".

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті