«Зорепад» у російській армії: у відставку відправлено генерала Ахмедова. Кажуть, звання отримав за фальшиву доповідь міністру оборони  

У відставку відправлено командувача 20-ї загальновійськової армії генерал-лейтенанта Сухраба Ахмедова. Про це пишуть російські «воєнкори».

У повідомленнях уточнюється, що раніше він доповів міністрові оборони РФ про нібито успіхи свого підрозділу в зоні «СВО» і отримав за фальшивий рапорт позачергове звання.

Військові аналітики звинувачують його в загибелі великої кількості російських окупантів і втраті понад сотні одиниць бронетехніки під час штурму Павлівки та спроб штурму Вугледара. 

Як повідомлялося раніше, у РФ почалися затримання високопоставлених військових чинів. Так, було затримано заступника міністра оборони РФ Тимура Іванова, генералів Попова і Шамаріна та співробітника департаменту із забезпечення держоборонзамовлення Міноборони РФ генерала Володимир Вертелецький. Їх підозрюють у корупційних злочинах, зокрема в шахрайстві з держмайном і отриманні хабарів. 

 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті