«Зорепад» у російській армії: у відставку відправлено генерала Ахмедова. Кажуть, звання отримав за фальшиву доповідь міністру оборони  

У відставку відправлено командувача 20-ї загальновійськової армії генерал-лейтенанта Сухраба Ахмедова. Про це пишуть російські «воєнкори».

У повідомленнях уточнюється, що раніше він доповів міністрові оборони РФ про нібито успіхи свого підрозділу в зоні «СВО» і отримав за фальшивий рапорт позачергове звання.

Військові аналітики звинувачують його в загибелі великої кількості російських окупантів і втраті понад сотні одиниць бронетехніки під час штурму Павлівки та спроб штурму Вугледара. 

Як повідомлялося раніше, у РФ почалися затримання високопоставлених військових чинів. Так, було затримано заступника міністра оборони РФ Тимура Іванова, генералів Попова і Шамаріна та співробітника департаменту із забезпечення держоборонзамовлення Міноборони РФ генерала Володимир Вертелецький. Їх підозрюють у корупційних злочинах, зокрема в шахрайстві з держмайном і отриманні хабарів. 

 

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті