Знаки Пошани "Захиснику Луганщини" вручили ще п'ятьом демобілізованим строковикам, які тримали оборону Рубіжного, Сєвєродонецька й Лисичанська

Начальник Луганської ОВА Артем Лисогор вручив Знаки Пошани "Захиснику Луганщини" ще п'ятьом демобілізованим строковикам 18 травня. Про це він повідомив у Телеграм.

"Ще п'ятьом демобілізованим строковикам вручив Знаки Пошани "Захиснику Луганщини", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що понад 120 днів вони мужньо тримали оборону Рубіжного, Сєвєродонецька та Лисичанська після повномасштабного російського вторгнення у 2022 році.

"Ці юнаки, не маючи бойового досвіду, змогли протистояти ворогу, який значно переважав у живій силі та техніці. І це був лише початок бойового шляху молодих військовослужбовців. Вони справжні герої, які опинилися в епіцентрі бойових дій і гідно виконали свій обов'язок", - зазначив Лисогор.

Підкреслюється, що тепер вони досвідчені воїни. Окрім Луганщини, виконували бойові завдання й на Сумщині. 

"Сьогодні нарешті повертаються до цивільного життя. Нашим завданням залишається допомогти їм адаптуватися", - йдеться також у повідомленні. 

Під час урочистого заходу його учасники підписали стяг Рубіжанської громади й вшанували хвилиною мовчання усіх, хто віддав життя за Україну.

Раніше повідомлялось, що демобілізували ще одну хвилю строковиків, які тримали оборону Рубіжного й відбивали ворога від Сєвєродонецька та Лисичанська.

Раніше також повідомлялось, що Знак Пошани "Захиснику Луганщини" отримали 8 демобілізованих оборонців, яких повномасштабне вторгнення застало на строковій службі.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті