Значна частина російських втрат на війні пов'язана з алкоголем - британська розвідка

Втрати росії від початку повномасштабного вторгнення сягають 200 тисяч осіб, при цьому значна їх частина пов'язана з алкоголем, а не бойовими діями. Про це 2 квітня у Twitter повідомили представники Міноборони Великої Британії.

"Втрати росії сягають 200 тисяч осіб від початку повномасштабного вторгнення, і значна їх частина пов'язана з небойовими втратами", - повідомили в британському військовому відомстві.

Британська розвідка посилається на "російський інформаційний Telegram-канал", який 27 березня повідомив про "надзвичайно високу" кількість інцидентів, злочинів і смертей, пов'язаних із вживанням алкоголю серед розгорнутих російських військ. Серед інших основних причин небойових втрат, за оцінкою британців, є неналежні тренування щодо поводження зі зброєю, дорожньо-транспортні пригоди та травми, пов'язані з погодними умовами, такі як переохолодження.

"Російські командири, ймовірно, вважають, що поширене зловживання алкоголем особливо негативно впливає на боєздатність. Однак, оскільки зловживання алкоголем поширене в більшій частині російського суспільства, його вже давно негласно вважають частиною військового життя, навіть під час бойових дій", - підсумували в британській розвідці.

Нагадаємо, раніше в росії визнали, що населення багатьох регіонів страждає на "алкоголізм і алкогольні психози".

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті