Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Одразу дві послуги відновили на порталі Дія. Про це повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров 8 травня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Змінюйте місце проживання Дії без паперів та походів у ЦНАП. Щоб скористатися послугою на порталі, потрібно лише кілька хвилин. Сервіс працює автоматично, якщо ви реєструєтесь у своє житло або житло одноосібного власника", – зазначив Федоров.
Також він повідомив, що знову доступне зняття з місця проживання.
"Ця послуга буде особливо актуальною для студентів, які зараз випускаються і зʼїжджають з гуртожитку. Під час сесії та завершення навчального року немає часу для поїздок у держустанови — тож скористайтеся послугою онлайн з Дією", – додав Федоров.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту