"Зізнався": колаборанта, який очолив "Залізні дороги Донбасу", затримала російська ФСБ

Колаборанта, який став главою "Залізних доріг Донбасу", затримала ФСБ "за незаконну передачу держмайна третім особам". Про це повідомило так зване "УФСБ РФ по донецькій народній республіці" 8 грудня, пишуть росЗМІ.

"Затриманий дав свідчення у справі про незаконну схему передачі об'єктів залізниці, зізнавшись у вчиненому", - сказано в повідомленні.

Уточнюється, що концерн "Залізниці Донбасу" окупанти заснували в травні 2023 року, об'єднавши залізниці "ЛНР", "ДНР", а також окупованих територій Запорізької та Херсонської областей.

Раніше повідомлялося, що російський міністр розповів про будівництво залізниці між Маріуполем і селом під Бердянськом.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті