"Жити важко, але можна терпіти": росіяни гірше оцінюють своє матеріальне становище

Росіяни стали оцінювати своє матеріальне становище набагато гірше, ніж до війни. Про це, з посиланням на опитування Левада-центру, повідомляє The Moscow Times у своєму телеграм-каналі 22 вересня.

""Терпіти наше тяжке становище вже неможливо" - таку відповідь обрали як таку, що більше відповідає ситуації, що склалася, 29% росіян", - зазначається у повідомлені.

За інформацією видання, це друга за популярністю відповідь після "жити важко, але можна терпіти", її назвали 45%.

 Ще 19% вважають, що "все не так погано і можна жити".

Лише у 6% "все в повному порядку".

"У всіх верствах суспільства зміцнилося уявлення про надзвичайність ситуації, до якої люди не хочуть звикати. Більшою мірою ця тенденція характерна для найбіднішої його частини", - резюмував керівник відділу прикладних соціологічних досліджень.

Як повідомлялось раніше, путін нагадав російській молоді, що Ломоносов на метро не їздив, але пообіцяв, що з часом вони не будуть "жити в сараях".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті