Путін нагадав російській молоді, що Ломоносов на метро не їздив, але пообіцяв, що з часом вони не будуть "жити в сараях"

Російський диктатор Путін у відповідь на скарги переможців Чемпіонату високих технологій на незадовільний стан коледжів і гуртожитків, нагадав, що Михайло Ломоносов "пішки йшов до знань".

"Він узагалі пішки йшов, ну так кажуть. На метро не їздив, на літаку не літав. Пішки йшов до знань", - порадив він під час зустрічі з талановитою молоддю в Новгороді не переживати через побутові незручності.

"Це не означає, що всі мають жити в сараях, згадуючи Ломоносова, але поступово будемо це робити", - пообіцяв Путін згодом усе ж таки розв'язати проблему з ремонтом будівель коледжів і гуртожитків.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті