Путін нагадав російській молоді, що Ломоносов на метро не їздив, але пообіцяв, що з часом вони не будуть "жити в сараях"

Російський диктатор Путін у відповідь на скарги переможців Чемпіонату високих технологій на незадовільний стан коледжів і гуртожитків, нагадав, що Михайло Ломоносов "пішки йшов до знань".

"Він узагалі пішки йшов, ну так кажуть. На метро не їздив, на літаку не літав. Пішки йшов до знань", - порадив він під час зустрічі з талановитою молоддю в Новгороді не переживати через побутові незручності.

"Це не означає, що всі мають жити в сараях, згадуючи Ломоносова, але поступово будемо це робити", - пообіцяв Путін згодом усе ж таки розв'язати проблему з ремонтом будівель коледжів і гуртожитків.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті