Жителі "ДНР" просять путіна повернути мобілізованих студентів додому, говорять про бездіяльність місцевої "влади" (ВІДЕО)

Жителі "ДНР" звернулися до російського президента володимира путіна із проханням повернути мобілізованих студентів додому. Відповідне відеозвернення з'явилося у сепаратистських Telegram-каналах.

"Місяць, перебуваючи суб'єктом РФ, ми не наблизилися до вирішення основної проблеми – не повернуто помилково мобілізованих студентів очної форми освіти, інтернів", - йдеться у зверненні.

Повідомляється, що мобілізовані студенти з лютого перебувають без підготовки та обмундирування на першій лінії оборони, у тому числі у Херсонській та Запорізькій областях.

Жінка, яка зачитує звернення, заявила, що "влада" "ДНР" "абсолютно не діє" у цьому питанні.

"Деяких студентів шляхом погроз та шантажу у військових частинах змусили підписати присягу, часом заднім числом підписати контракти. Оголошено, що мобілізація у нас була добровільна, але насправді вона була добровільно-примусовою", - констатує вона.

Крім того, вона розповіла про мобілізованого школяра Микити з донецької школи, який досі знаходиться на передовій у Херсонській області.

Як повідомлялося раніше, російський диктатор путін, ймовірно, створює умови для продовження прихованої мобілізації, оскільки часткова мобілізація не допомогла досягти мети в Україні.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті