Жителі Севастополя відчувають "запах гуми і палива" і знімають роботу російської ППО. Над містом стоїть дим

Жителі Севастополя знімають роботу російської ППО, відчуваючи "запах гуми і палива" після вибухів 31 січня. Про це з посиланням на своїх передплатників повідомив Телеграм-канал "Кримський вітер".

"Севастопольці відчувають "запах гуми і палива", повідомляють наші підписники. А диму над містом зараз вистачає", - сказано в повідомленні.

Уточнюється, що на фото від підписників у центрі - димова завіса над бухтою (світлий дим), праворуч - чорний дим на Північній стороні міста.

Водночас зазначається, що роспабліки публікують фото севастопольців, які знімають роботу російської ППО. 

Раніше повідомлялося, що вибухи лунають у кількох районах Криму: Сімферополь, Севастополь, Саки, Феодосія... Кримський міст перекрито.

Раніше також повідомлялося, що в Севастополі працює ППО, велика пожежа почалася в районі аеродрому Бельбек.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті