Вибухи лунають у кількох районах Криму: Сімферополь, Севастополь, Саки, Феодосія... Кримський міст перекрито

Одразу в кількох районах Криму лунають вибухи 31 січня, окупанти перекрили рух Кримським мостом. Про це повідомила низка місцевих Телеграм-каналів і ЗМІ.

"Голосно було в Севастополі та біля міста Саки в Євпаторійському районі. Окупанти оголосили повітряну тривогу і перекрили рух Кримський міст", - ідеться в одному з повідомлень.

"Підписники з Джанкойського і Нижньогірського районів повідомляють про два вибухи. У Гвардійському теж чули два оглушливі вибухи. І зробили фото інверсійного сліду ракети. У Феодосії теж стріляють", - написав Телеграм-канал "Кримський вітер"

Інші Телеграм-канали повідомили про роботу ППО в Саках, Роздольному і Феодосії, а також про вибухи в Сімферополі.

Раніше повідомлялося, що ЗСУ вразили радіолокаційну станцію ППО в окупованому Криму.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті