Жителі окупованого Сімферополя слухали по радіо пісню "ГУР МО" півтори години безперервно: хакери зламали радіостанцію в Криму

Хакери зламали радіостанцію в Криму і запустили пісню "ГУР МО" у виконанні Макса ТТ 17 грудня. Про це, розмістивши відповідний відеоролик, повідомив Телеграм-канал "Кримський вітер" 18 грудня. 

"Минулої п'ятниці відбулася прем'єра пісні та кліпу Макса ТТ про ГУР МО, яку презентували на своїй офіційній сторінці в Головному управлінні розвідки України та на офіційному каналі виконавця Макса ТТ", - сказано в повідомленні.

З посиланням на інсайдерів повідомляється, що хакери зламали радіомережу Криму, внаслідок чого пісня про ГУР МО грала півтори години безперервно.

Раніше повідомлялося, що кримській зрадниці, яка вербує школярів у російську "Юнармію", загрожує до 15 років в'язниці.

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті