Жителі Маріуполя показали "покращення" при окупантах з коментарем - "губы накрасили, а ж@па в г@вне“

Радник законного мера Маріуполя Петро Андрющенко 28 травня опублікував у рубрці "Листи з Маріуполя" фото "покращень" з вул. Орлика та навкого нового будинку на Семененко. "Губы накрасили, а ж@па в г@вне“, как оно есть. И так - весь город. ВЕСЬ!", - підписані фото.

Як повідомлялося, в окупованому Донецьку на одному з центральних проспектів міста - Ілліча - демонтували якісну тротуарну плитку, яку було покладено до футбольного чемпіонату Євро-2012 і яка донині зберігалася в гарному стані, що викликало шквал невдоволення в місцевому сегменті соцмереж.

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті