Жителі "ДНР" скаржаться на скасування популярних міжміських автобусних маршрутів. "Влада" обіцяє розібратися

Мешканці окупованої частини Донецької області скаржаться на скасування популярних міжміських маршрутів. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Зокрема, люди обурюються, що з 1 березня з Південного автовокзалу перестали ходити автобуси з Донецька до Комсомольського. За словами пасажирів, їх запевнили, що цей напрямок обслуговуватимуть на автостанції "Центр" (у народі "Яма"), однак автобусів на Комсомольське немає і там.

Мешканці Комсомольського обурюються, що вже кілька днів не можуть виїхати до себе додому. У прес-службі "міністерства транспорту ДНР" повідомили, що цим питанням "зараз зайнялися фахівці".

Тим часом, про скасування низки популярних автобусних маршрутів окупаційна влада повідомила ще наприкінці лютого. Так зване комунальне підприємство "Автовокзали Донбасу" анонсувало припинення з 1 березня обслуговування маршрутів із Комсомольського і Нового Світу до Донецька (Південний автовокзал) і з Нового Світу до Старобешевого.

Рейси, згідно із заявою окупаційної влади, "припиняються у зв'язку з відсутністю ліцензії у перевізника".

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті